Isıcam Cam Balkon

ISICAM CAM BALKONLA HEM ENERJİDEN TASARRUF EDİN HEM DE KONFORU YAŞAYIN

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri Cam Balkon Sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Isı yalıtımı ve ses geçirmezlik özelliği öne çıkan bu cam balkon sisteminde özel profil yapısının getirdiği avantajlar ile gerek görülmesi durumdan cam içi jaluzi imkanı da sağlayan Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerimiz müşterilerimizin büyük ilgisi ile karşılaşmıştır. Özellikle Isı yalıtımının diğer sistemlere göre 5 kata kadar daha fazla olması sayesinde cam balkonlarınızı kışın oda yazın balkon olarak kullanabilirsiniz.

Profil sistemleri alüminyum çerçeveli olup her iki yöne de dönebilecek şekilde üretilmektedir. Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan aksesuarlar az bakım gerektiren ve paslanmaz özellikte olan aksesuarlardır ve küçük çocuklar için kilit sistemleri entegrelidir. Kanatlar birbirilerinin arasında boşluk bırakmayacak şekilde fırça diye tabir ettiğimiz filtreler ile çevrelenmiştir.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerimiz sızdırmazlık özelliğine sahip olup alt ve üst profillerde hem iç hem de dış taraftan fırça contalar la güçlü bir yapı oluşturulmuştur. Böylece ev, işyeri, balkon ve yaz bahçeleri için mükemmel bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kanatlar ikişer adet vertical olarak hareket edebilen teker sistemleri ve polyamid kaplı yüksek kalite standartlarında paslanmaz çelik rulmanlar kullanılmıştır.

Eğer sizde evinize yeni cam balkon sistemi taktırmak ya da mevcut sistemi değiştirmek istiyorsanız sizlere son teknoloji ürünü olan Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerimizi tavsiye ediyoruz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır.

Sistemimizde Kullanılan Isı Camlar 24mm (4+16+4 ) dir.
Sistemimizde Kullanılan Camların Her İki camda Temperlidir.
Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır.
İsteğe Bağlı Olarak Konfor ve Sinerji Cam Uygulamasında Yapılabilir.
Sistemin Alt ve Üst Kasa Profillerinde yağmur oluk ve buhar kanallı Olup, Uygulanacak Alana Girebilecek Su sızmalarını dışarıya tahliye eder.
Sistemde Kullanılan Her Bir Kanadın Cam Boşluğu Alüminyum Contalar İle Desteklenmiştir.
Alüminyum

Contaların Her İki Tarafında Fırça Fitiller Bulunmaktadır.

Sistemimiz Balkonlarınızdaki Soğuk Ortam ve Gürültüyü Minumuma İndirmektedir.
Isı camlı cam balkon estetik görünümü bozmaz, cam balkon görünümünde, kışın sıcak, yazın serin ortamlar sunar.
whatsapp