Hakkımızda

Maraş Dekor kurmuş olduğu sistemle 7 yılı Cam Balkon olmak üzere toplamda 15 yılı aşkın bir süredir sektörde   lider olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Amacımız müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutarak değişim gerekliliğini benimseyip yeni gelişmeler doğrultusunda daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak ve her bireysel müşteri ile firmamızı geleceğe başarıyla taşımaktır.

Bölgemizde yaygın,güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her kesimin firması olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli faktör olarak kabul eden Maraş Dekor, sektörde saygın ve piyasa değeri yüksek bir firmadır.

İşimiz Cam balkon, perdeli cam balkon, sürme cam balkon ve askılı vitrin sistemlerinin imalatını ve satışını yapmaktır. Firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve cam balkonda yeni ihtiyaçları takip ederek bu alanda kendisini sürekli geliştiren firmamız, müşteri ihtiyaclarına ve kaliteye verdiği önem ile siz değerli müşterilerine imalatda uygulamaya kadar sorunsuz bir ürün ve hizmeti vermeyi amaç edinmektedir.
Saygılarımızla Maraş Dekor

whatsapp